КОМУНАЛЬНИК
КОМУНАЛЬНИК
Кропивницький
Показати телефон
Рекомендувати

Продаж будинків (3)

  • КОМУНАЛЬНИК
    100 000 $
    588 $/м²

    Дружби вул.

    170 / 72 / 16 м²
    2 поверхи
    12 сот
    5 кімнат
    1980 рік побудови
    вчора
    Продам добротний будинок в селищі Новому з відмінним розташуванням площею 170 кв., та житловою площею 72 кв. Будинок розташований на просторій земельній ділянці 12.5 сот., розділену на прибудинкову територію та город. Простора кухня в будинку це мрія будь якої господині. В будинку 5 кімнат кухня, прихожа, окремі туалет та ванна, відмінний добротний підвал, на другому поверсі маємо простору закриту терасу яку при бажанні можна переобладнати на 2 житлові кімнати. Автономние газове опалення, двухконтурний котел Центральна вода та каналізація Житловий флігель із газом (2 кімнати та кухня) Безліч господарських будівель: гараж, баня, теплиця, альтанка. Доглянута прибудинкова територія
    Рієлтор
  • КОМУНАЛЬНИК
    41 000 $
    577 $/м²

    Героїв Маріуполя вул.

    єОселя єВідновлення
    71 / 45 / 8 м²
    1 поверх
    6 сот
    4 кімнати
    4 дні тому
    Працюємо по сертифікату, ваучеру! Продам окремостоячий будинок в Кропивницькому в районі Катранівки (до центра на авто 5хв.) площею 71 кв.м. з таким бажаним плануванням де є 3 окремі спальні і простора світла вітальня. Будинок в стадії ремонту, замінено всі вікна на пластик, встановлено індивідуальне газове опалення, новий котел, радіатори та труби, стіни частково обшиті гіпсокпртоном, зроблено зручне перепланування. Відмінний варіант для тих хто хоче зробити ремонт на свій смак. Технічний паспорт зроблено до перепланування. Вартість будинку 41000 дол США. Торг. Пропозиція від агентства нерухомості Комунальник [телефон приховано]Леся Перегляд у зручний для Вас час. Скину відео по запит...
    Рієлтор
  • КОМУНАЛЬНИК
    165 000 $
    1 375 $/м²

    Суботці

    120 / 65 / 15 м²
    2 поверхи
    52 сот
    4 кімнати
    1 тиж. тому
    Продається будинок в мальовничому місці с Суботці, поруч з Орлиним гніздом . Будинок неймовірно затишний, розташований на просторій земельній ділянці 52 сотки з власним виходом до водойми. Земельна ділянка правильної прямокутної форми на якій знаходиться капітальний погріб, альтанка- для великої компанії, мангальна зона з підведеними комунікаціями, господарська будівля та дровник, висаджено молоді дерева з автоматичним поливом, свердловина, місце облаштоване під басейн. Затишний двір викладений тротуарною плиткою, до водойми обладнано вихід з місцем для риболовлі та з можливістю окунутися в спекотну погоду. Будинок загальною площню 120кв. з яких житлова площа 64 квк., з просторими...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість